Healy

Healy je dceřinou společností mezinárodní skupiny TimeWaver. Vizí společnosti je, že všichni lidé by měli mít možnost žít holisticky zdravý život.
Jestliže sami máte o přístroj Healy zájem, podívejte se sem.

Jak vlastně Healy funguje?

Silná buňka jako základ zdraví
Vědci zaměřující se na zdraví buněk dr. Robert O. Becker a dr. Bjorn Nordenstrom, někdejší prezident Nobelova výboru, přišli na to, že mnohá chronická nebo akutní onemocnění vznikají v důsledku poklesu napětí buněčné membrány.
Podle jejich výzkumu je člověk zdravý jen případě, že jsou zdravé jeho buňky, a pokud jsou tyto buňky
schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoho jednoduchého parametru: napětí buněčné membrány.
Podle modelu napětí buněčné membrány buňka v ideálním případě vykazuje napětí -70 mV, tj. dost energie na existenci a komunikaci s ostatními buňkami. V případě onemocnění tato hodnota klesne na -50 mV.
Při hodnotě -40 mV se může dostavit bolest a zánět. Podle Beckera a Nordenstroma je hodnota -15 mV
mezní hranicí, při níž může dojít k mutaci buňky na nádorovou buňku.

Podle tohoto modelu jsou elektrické frekvence jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. Prostřednictvím „jazyka“ frekvencí pak modulovaný mikroproud využívaný v aplikacích s buňkami komunikuje. Jedním z cílů aplikací je proto kompenzovat extracelulární překyselení a obnovit přirození napětí buněčné membrány.
Poznatky o tom, jaké frekvence lze využít během aplikace, hrály klíčovou roli ve vývoji přístroje Healy. Díky frekvenčním aplikacím vycházejícím z informačního pole přístroj Healy optimálně podporuje buněčné prostředí a napětí buněčné membrány díky individualizovaným frekvencím a hodnotám proudu.
Tímto způsobem jsou tak mimo jiné stimulovány procesy metabolismu a dělení buněk tak, že je posilována ATP syntéza (tj. produkce energie buněk) a syntéza proteinů coby konstrukce základních stavebních kamenů lidského těla.
Funkce resonanční analýzy přístroje Healy spočívá v analýze trvání požadované frekvence u daného uživatele a neustálém ověřování průběhu aplikovaných frekvencí. Ve vhodný okamžik se přístroj Healy automaticky přepíná na další frekvenci a tuto aplikuje až do chvíle, kdy už není potřebná, nebo jakmile vypršela maximální doba aplikace.

Struktura programů Healy pro systémovou terapii
Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí, kde podle našeho modelu každá má specifický účinek. Srdcem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ze zlatých frekvencí ty, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace.
Zlaté frekvence byly vyvinuty ve spolupráci s portugalským ředitelem kliniky a vědcem Nuno Ninou. Nuno Nina za 15 let na svých klinikách úspěšně léčil tisíce pacientů s prokazatelnými výsledky. Na základě těchto zlatých frekvencí Healy obsahuje více než 100 speciálních programů bioenergetické podpory různých oblastí života a symptomů. Tyto aplikace se nazývají „systémové programy“ a v přístroji jsou označovány zkratkou „syst.“. Téměř pro všechny účely vždy doporučujeme právě systémové programy, neboť jejich účelem je obnovení bioenergetické rovnováhy. Proto se tyto programy neaplikují lokálně, ale ve většině případů systematicky prostřednictvím náramkových elektrod. Frekvence aplikované přes horní část těla tak ovlivňují orgány, žlázy a nervový systém.
Systematické programy Healy zahrnují tři režimy: „V reálném čase“, „Rezonance“ a „Indikace“. V režimu „V reálném čase“ se aktuálně vhodná frekvence určuje a aplikuje v reálném čase. V režimu „Rezonance“ se aktuální rezonanční frekvence určují a aplikují v reálném čase do chvíle, kdy už je tělo „nadále nepotřebuje“. V režimu „Indikace“ se z fondu frekvencí specificky sestaveného pro danou aplikaci konkrétní frekvence analyzují a aplikují v reálném čase do chvíle, kdy už je tělo „nadále nepotřebuje“.

Kontraindikace
Microcurrent terapie nesmí být využívána v případě přítomnosti těles v daném místě v těle obsahujících kovové součásti, včetně kardiostimulátorů, defibrilátorů, nebo i v případě náchylnosti ke krvácení nebo jeho zvýšeného rizika či embolismu. Tyto procedury rovněž nelze provádět na místech, kde byla prováděna radiologická léčba, při poruchách citlivosti nebo v případě, že má klient horečku.

• Terapie není vhodná pro těhotné.
• Terapie není vhodná pro osoby s epilepsií.
• Nepoužívejte elektrody přímo na očích, na ústech, na přední straně krku (zejména na karotický sinus), na hrudi a horní části zad nebo v oblasti srdce.

V případě, že pro vás platí některé z uvedených kontraindikací, se před použitím tohoto přístroje poraďte s lékařem.

V rámci holistického přístupu k léčbě jsou některé interakce (např. posílení vlastních mechanismů těla) možné prostřednictvím frekvenční aplikace. Před první aplikací tedy doporučujeme věnovat pozornost následujícím stavům:
Máte-li amalgámové plomby, aplikace může nastartovat mobilizaci těžkých kovů v buňkách v těle (tj. ne přímo od samotných plomb), což může vést k dočasnému zhoršení zdraví. Proto doporučujeme příjem dostatečného množství tekutin v souvislosti s aplikací a přijetí vhodných opatření na podporu odstraňování těžkých kovů.
• Pokud užíváte léky, doporučujeme nechat si dávkování prověřit lékařem nejméně jednou měsíčně, zejména v případě níže uvedených:

  • léky na ředění krve
  • antidiabetika
  • léky na vysoký tlak
  • hormony (zejména hormony štítné žlázy)
  • beta blokátory
Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Healy World GmbH
Potsdamer Platz 1
10785 Berlin – Germany
www.healyworld.net