Bewit – Be With It

Před nějakou dobou jsem psala na facebook poprvé o svém objevu, nad kterým jsem užasla ve smyslu čistoty vnímání. Možná to znáte, někdo vám něco doporučí, my už jsme naučeni ostražitosti, takže se trochu s nedůvěrou podíváme, o co vlastně jde a máme z toho v sobě nějaký pocit. Odložíme to na „někdy“, anebo si to s myšlenkou „pokud mi to může pomoct a něco přinést, ať se tak stane“ prohlížíme, vnímáme co to s námi dělá, pozorujeme. A třeba to zase odložíme, protože to zkrátka není pro nás to pravé, nebo není správný čas.

A právě tohle cítění, když jsem držela v rukou první esenciální oleje značky Bewit, promluvilo asi takhle: „Teda, tohle je, jako když pohladíš na záhonku rostoucí mátu a přičichneš si, cítíš z ní její sílu, cítíš slunce, co ji vytahuje ven, to je skvělý, když bude rýma, nebo bolest hlavy!“ Anebo taky: „33, je vůbec možné smíchat tolik olejů, může to být ještě příjemné? Wow, no ano, cítím pomeranč! A teď trochu smrk! A kadidlo! Taky hřebíček! To je boží!!!“

Majitel, Ing. Jiří Černota, nejlépe vysvětlí, v čem je tahle česká firma z Ostravy vlastně jedinečná a jak pracuje.

Já za sebe můžu jen dodat, že ji jako jednu z mála firem vnímám nastavenou tak, jak by firmy měly pracovat, podnikat a svou kvalitu šířit mezi lidi bez drahých televizních reklam, které na konci platí sám zákazník v ceně výrobku.
Bewit nevyrábí zdaleka jen esenciální oleje terapeutické kvality. Nabízí také spousty typů difuzérů, rostlinných nosných olejů, doplňků stravy a superpotravin, knihy o olejích, holistickou kosmetiku, anebo Prawtein, který si zaslouží zvláštní pozornost, a mnoho jiného.


Slabí a neúspěšní se často utápí v tužbách, nerozhodnosti a otálení. Silní a úspěšní se rozhodnou a jednají

Lidé bývají překvapeni a užaslí, když zjistí jak snadno si člověk, který ví, co chce, k tomu může probojovat cestu, pokud je ochoten jít přímo za svým cílem. Ano, úspěch s námi také nepřichází sám a není zadarmo. Vyžaduje práci, kázeň a vytrvalost jako každý poctivý úspěch. Tato oběť se ale určitě vyplatí.

Zkušenost mi opakovaně potvrzuje, že BEWIT tým tvoří lidé, kteří jsou pozitivnější, vstřícnější a úspěšnější než je běžné. Často tento tým s úsměvem nazývám Bewit rodina. Jsme srdcaři. Zpětná vazba mě ujišťuje, že pro velké množství lidí je rozhodnutí přidat se k BEWIT jedno z nejlepších rozhodnutí jejich života. Vážím si toho a je to pro mne veliký závazek. Závazek v nekončícím úsilí o dokonalost. V úsilí o zlepšování příležitosti, výrobků, systémů, firmy, sebe. A to je to, co může udělat každý z nás. Zlepšit sebe. Jak změníme sebe, změníme svět. Bez lepších lidí nebude lepší svět. Narodili jsme se, abychom poznali sebe, abychom se stali úspěšnými, abychom řídili své životy a byli šťastní a svobodní. Je čas to realizovat v praxi. Rozhodněte se a staňte se úspěšnými.


Nikdy mě neomrzí pozorovat, jak se lidé mění, jak překonávají překážky, jak se zlepšují, jak nacházejí smysluplnou práci, jak začínají vydělávat více, než očekávali, jak se stávají úspěšnými a svobodnými, jak žijí šťastný život. A to je naším cílem. Pomáhat lidem být šťastnými. Žít inspirovaný život.

Těším se na spolupráci s Vámi. Změna je na dosah. Nejste sami, pomůžeme Vám.

Ing. Jiří Černota generální ředitel, zakladatel firmy

Co se stalo za přibližně dva roky od zveřejnění tohoto článku?

Vzniklo mnoho článků s tipy na esenciální oleje do domácí lékárničky; o těch, které pomůžou se stresem, nebo jak s jejich pomocí vyladit svá energetická centra. V čem je pro nás dobrý prawtein, jaké jsou nové přírodní zubní pasty, anebo jak vůbec lze začít s Bewit a mít z jeho výrobků, kromě zdravotního prospěchu, také ten finanční.

Byla jsem s kolegyní ze Sýpky Martinou hostem Bewit Online Slavnosti #7  – jaké to bylo se můžete podívat ZDE.

Přišly a přicházejí i náročné chvíle, kdy bytostně víte, že nejvíce záleží na vztazích s rodinou a přáteli, na svém a jejich zdraví a vše další se s tímto pevným základem snáze řeší, byť se mnohé další výzvy mohou zdát jakkoli náročné.

Bewit mě provází každým dnem v jakékoli oblasti. Díky dovolení si přijímat tuto podporu a pomoc tvořím mnoho prospěšného – pro zdraví, pro krásu, hojnost v životě i spokojenost.

S radostí s tímto nasměrováním pomůžu i vám!