Já jsem

Mé jméno je Petra Drdlíková. Cítím se být lidskou bytostí, ženou, mámou, dcerou, kamarádkou a dosadit můžeme mnoho dalších rolí.

V těchto místech byl před časem text, jež popisoval zčásti mě a zčásti mou cestu k masážím a Healy Resonance. A už tu není 🙂 Můžu říct, že vše původní stále platí, stále používám Healy, často mám v ruce háček a přízi a stále mám ráda dotek a považuji ho za velmi důležitý. A k tomu přišli i prvotřídně kvalitní přátelé ve formě esenciálních olejů, o kterých píšu jinde. Nicméně s přicházejícím jarem jsem přijala další impulsy ve svém životě a kráčím zase kousek dál po své Cestě.

Takže co je vlastně nového?

Možná víte, že jsem se podílela na konání pěti ročníků krásného šumperského festivalu Být ženou.

Byly to krásné chvíle společné tvorby a daly mi mnoho zkušeností s organizací. Když je posbírám, promíchám s dalšími mými láskami, jako je pečení chleba, vegetariánské vaření, tvoření nového prostoru do jedinečnosti i útulnosti, vzniká z toho místo, kde mě můžete kontaktovat i najít v současnosti.

Tím je Penzion Sýpka v Rovensku u Zábřeha. Stává se místem, kde se už nyní můžeme volně setkávat nad tématy, která nás rozvíjejí, zajímají a baví. Z velké práce rodiny Čechových, kteří na stejném místě hospodaří na své biofarmě, se stal prostor, které nám všem nabízí krásné možnosti spolu pobýt, těm ze vzdálenějších míst zároveň přespat a dát prostor inspiraci, prožitku, kráse.

Interiér zdobí obrazy Jarušky Rollerové a její Cesty za světlem a Johanky Vlkové. Pokud si vás při návštěvě některý z nich zavolá, může být váš <3

Možná jste tvořivá bytost, která touží své zkušenosti a znalosti šířit mezi ostatní a právě takový prostor vám chybí. V tom případě se mi ozvěte a domluvíme se…

A že je má práce – toto slovo mi už vážně nesedí, neboť má pro většinu z nás bohužel poněkud negativní nádech a ten pro mě zůstal kdesi zapomenut – tvůrčí a radostná je jisté a já vím, že se tenhle duch radosti přenese i na vás! Je toho tolik zajímavého, co už je připraveno a co se teprve rodí! Než budou hotové webové stránky, což bude během několika málo dní, můžete sledovat facebook, tam jsou zveřejňovány veškeré události. Můžete nám poslat svůj mail a my vám veškeré novinky budeme zasílat. A také se můžete zastavit, podívat se, popovídat si…

Přeji vám dostatek vnitřní síly a odhodlanosti jít si za svými sny. Štěstí, které přichází, když následujeme svou vlastní cestu. Radost, která proudí, když tvoříme své sny. A odvahu, abychom jim věřili už na samém počátku, kdy jsou ve fázi pouhé „myšlenky“, neboť ta je na začátku všeho.