Henna na kůži… i v srdci

Nový rok bývá vnímán jako příležitost ke změně a k novým začátkům. Mohou to být nové projekty, nové pohledy na situace, do kterých jsme příliš vtaženi a ztrácíme nadhled, mohou to být „předsevzetí“, která si zapíšeme jakou vytoužené rozhodnutí změnit neuspokojivý stav mysli, těla či duše, do svého srdce.

Důležité je se svého rozhodnutí nevzdat. I když se nám nechce. I když nemáme podporu rodiny či okolí. I když o sobě pochybujeme. Vzpomeňme si na pocit, e-moci, kterou jsme cítili při rozhodnutí něco změnit. Byla povznášející? Jestliže nevycházela z měl/a bych, ale z touhy srdce, je to právě ten motor, který nás naší novou cestou povede. Ten pocit nikdy nelže, nemůže se mýlit. Prostě víme.

Mou součástí se stala henna, moc ráda se jen tak krášlím, anebo si do obrázku promítám právě svůj duševní stav. Myšlenku. Nápad. Touhu. Záměr. Mám ji tak na očích po určitý čas, a zároveň mohu pozorovat, že všechno pomalu pomíjí. A že je to přirozené. Stejně jako padající list, jako vločka, co se rozpustí na dlani, jako skála, co stojí věky, ale vím, že jednoho dne i ona změní svou podobu – i mé touhy a vlastní já se jednou změní a vrátí zpět do Jednoty. Ale zatím si ten svůj čas mohu prožívat, jak nejlépe umím. A henna je u toho se mnou.

Chceš se s hennou seznámit? Zjistit, jak se s ní budeš cítit? A zjistit o sobě třeba něco nového?

Malování je propojeno s jednoduchým vyrobením vlastního, osobního roll-on parfému, s použitím nejkvalitnějších esenciálních olejů na českém trhu – z nabídky BEWIT. Na společné chvíle s hennou tak budeš mít voňavou vzpomínku.

Na tříkrálovou sobotu, 6. ledna 2024, pořádám svůj další kurz malování hennou pro začátečnice.
Moc ráda Tě na něm uvidím 🙂