Slavnost BEWIT #7 – jaká byla?

Zdaleka ne celý tým Slavnosti BEWIT #7
Někteří účastníci museli odjet dříve a také zde schází podstatná část technického týmu, od režiséra, přes zvukaře a kameramany, fotografku a další lidi ze skvělé party, která měla technickou část celého dne na svých bedrech. Zvládli to – dokonale!

V sobotu 28. října jsme se brzy ráno s kolegyní Martinkou vydaly vstříc velkému dobrodružství 🙂 Pro někoho je vystoupení v online přenosu rutinní záležitostí, ne tak ovšem pro nás. Za svou nominaci mezi přednášející vděčíme Světlance Čiberové, a byla-li hozena rukavice, pak jsme ji přijaly a s naší účastí souhlasily.

Den začal s příslibem krásy

Ptáte se nás, jestli jsme se připravovaly?
Sepsala jsem několik nadcházejících akcí, které máme na Sýpce v plánu, abychom je nemusely lovit z paměti.
V pátek večer jsem se Světlankou prokonzultovala oblečení a doplňky.
S Marťou jsme si řekly, že to zvládnem.
A jely jsme.
Takže ano, připravovaly 😀

Do Ostravy a prostor, kde se celá akce konala, jsme dorazily v 10:00 dopoledne. A pak už se jen objímaly, seznamovaly, smály a (v mém případě) uklidňovaly, protože vlny klidu střídaly tsunami nervozity, se kterými mi pomáhali s laskavostí a moudrostí mnozí přítomní. Tolik nádherných bytostí na jednom místě! Čistá radost!
Na fotce je naše sýpková dvojka spolu s moudrou Alchymilkou a milým, vtipným a přátelským Tomášem Fiedlerem, který má v Bewit na svých bedrech rozvoj a podporu obchodu a obchodních příležitostí v zahraničí a mnohé další. A také má pětiletého chlapečka, který navštěvuje lesní školku, což je pro mě ještě více zásadní – skvěle by si totiž rozuměl s tím naším, který do LMŠ chodí také 🙂

Ve studiu během živého rozhovoru.

Přišla TA chvíle. Vůbec jsem si nemohla připustit, že jedeme živě, že na druhé straně sedí stovky lidí a dívají se, poslouchají… A víte co? S podporou všech těch úžasných lidí, se smíchem sobě sama a s naprosto vyklidněnou Marťou vedle sebe, za příjemného dotazovaní Jiřího Černoty – to bylo úžasné!!! Kostky byly vrženy, mnoho by se dalo ještě doplnit, ale tak vypadá kouzlo okamžiku. Zazní, co zaznít má.

Jeden z dárků, které jsme za své vystoupení dostaly.
Jedna radost střídá druhou!

Konečně to z nás spadlo a mohly jsme si dát oběd 🙂 Skvělý oběd! Po celou dobu se o naše žaludky staral tým, který pravidelně doplňoval jídla z čerstvých surovin – vše ve vegetariánské úpravě. Teplé i studené. Sladké i slané. Po raw kuličkách se vždy zaprášilo 😀

A rozhovory s dalšími inspirujícími lidmi – třeba Katarínou Wolficou, Tomem Kozmou a Janou Koulákovou nebo skvělým Pavlem Dynžíkem. Děkuji vám všem, přátelé!

Přiblížil se večer. Měsíc v úplňku, stoupající únava, a rozhovor s Míšou Matějčkovou, která na sobě nedala znát ani nervozitu, ani únavu, naopak s úsměvem, ladností a vtipem přednesla skvělé, inspirativní informace.

A závěrečná fotka s nedělním příspěvkem Marka Lišky.
Všem patří velký potlesk, velký dík a za mě velká vděčnost, že jsem mohla být při tom.
Be With Love.