O hojnosti, aneb jak začít

Co se ve vás odehrává, když čtete tato slova? Rezonují?
Věřím, že ano!
Mám je na paměti, když občas mysl sklouzne do starých programů oběti, nedostatku, strachů. Stačí pozorovat přírodu, byť jedinou rostlinku. Z křehkého semínka se skrytým potenciálem může vyrůst např. obrovský dub s tisícovkami dalších semen, poskytujícími potravu, listy produkujícími kyslík, obydlí mnoha živočichům a ptákům apod.

Bewit je jednou z cest, která dveře k hojnosti otevírá dokořán.

Důvodů, proč přivítat ostravskou aromaterapeutickou firmu Bewit ve svém životě s otevřeným srdcem i myslí je mnoho. Máme s nimi kdykoli po ruce vysoce kvalitní, certifikovaný výrobek z divoké přírody, esenci rostliny v koncentrované podobě, případně jejich směs – esenciální olej. Přes 130 jednodruhových olejů a přibližně 200 směsí cílených na různé konkrétní potřeby činí ze základní nabídky Bewit obrovskou možnost, pomocí přírody v její nejčistší podobě. Bewit nenabízí jen oleje, najdeme v něm také holistickou kosmetiku, rostlinné oleje na použití v kosmetice i v kuchyni, semínka, sušené plody, Prawteiny® – kakaové superpotraviny a mnoho jiného, toto vše ale není obsahem tohoto článku. V neposlední řadě se nám otevírá cesta také k PP – příjemnému příjmu, který k nám proudí, i když třeba sázíme květiny nebo pijeme čaj…

Takže… kde začít?

Láká vás něco vyzkoušet? Nebo po nabídce Bewit už pokukujete, ale v tom množství výrobků se ztrácíte?
V nabídce je několik sad, kde jsou oleje sestaveny přesně tak, aby obsáhly každodenní potřeby rodiny i jednotlivců. ‚

Krátce je představím:
FAMILY BIG
Set obsahuje 2 čistě přírodní esenciální oleje a 10 olejových směsí v 15 ml lahvičce, BIO SPIRULINU 250 g, Prawtein KIDS a BIO RAW kakaové boby 250 g.

VISION
Sada obsahuje esenciální oleje Cedr himalájský a dále vzácné BEWIT směsi MIRACLE,COLDET, HELP H, NOPA, BODYGUARD, PROTECT, ANTIS, BALANCE, I AM, NOW (15 ml balení). Součástí sady je 2× pouzdro na 10 lahviček. Možná jste se rozhodli pro spolupráci s BEWIT a esenciální oleje se stanou významnou součástí vašeho života. Zapadají do vaší vize (vision) toho co chcete dělat v příštích dnech, měsících a letech. Tato sada byla sestavena tak, abyste tuto vizi mohli naplňovat kvalitně a zároveň efektivně. Obsahuje největší bestselery BEWIT, které lze využít prakticky ve všech oblastech každodenního života.

GO BEWIT!
Sada je tvořena esenciálními oleji z himalájského cedru, červeného pomeranče, máty peprné a tea tree. Doplňují ji směsi ANTIS, BALANCE, BODYGUARD, COLDET, HAIR, I’M HAPPY, MIRACLE, PURE, WINNER a NOPA. Součástí sady s 15 ml oleji je 2× pouzdro na 10 lahviček.

Každá z těchto sad je ohodnocena nad 700 BP, tedy bodů, které potřebujete, abyste se od své příští objednávky dostaly – trvale a celoživotně – na ceny o 30 % nižší, než máte po prvním přihlášení ke svému účtu v Bewit.

Čtete dobře – jakmile se v Bewit dostanete na nižší ceny (díky svým nákupům, nebo jednorázovému nákupu některé ze sad), už je nebudete muset nikdy obhajovat, muset si objednávat, prostě vám zůstanou navždy. Proto je dobré se před nákupem zaregistrovat. Když si vyplníte své datum narození, v den narozenin a další 4 dny potom budete mít možnost nakoupit směsi esenciálních olejů se slevou 50 %! Stejně tak získáte okamžitý, bezplatný přístup k pravidelným týdenním, měsíčním, sezónním slevám, středečním akcím 2+1 olej za 1 Kč, víkendovým akcím 3+1 olej za 1 Kč a mnoha dalším.

Moji podporu budete mít po celou dobu od založení členství. Napíšete mi, zavoláte, když si s něčím nebudete vědět rady. Pozvu vás do uzavřené skupiny pro členy Bewit na facebooku – Zdraví * Krása * Hojnost, kde sdílím inspiraci, tipy, kódy pro přidružené objednávky (kdy svou objednávku přidružíte k mé a už neplatíte poštovné, vše přijde v jednom balíčku a na předání se spolu domluvíme) a mnoho dalšího. V neposlední řadě je pro vás připraven manuál Vítejte v Bewit, kde je shrnuto vše podstatné do začátku.

Ještě se zastavím u sady Go Bewit!
Trochu jsem analyzovala cenu sady versus ceny jednotlivých výrobků, ze kterých je složená. Za každou sadu nad 700 bodů (nebo jakékoli vlastní složení objednávky nad 700 bodů) znamená dárek od Bewit v podobě 15 ml lahvičky eseniálního oleje Kadidlo, které má samostatně cenu 1782,- Kč!
Sami si však můžete ověřit, zda to tak je – podle mého výpočtu vypadá srovnání následovně:

Kromě více než 40 % rozdílu mám pro vás dárky za objednání této sady i já…

Každý, kdo si vytvoří objednávku jedné z těchto tří sad, ode mě dostane jako dárek úžasnou PRAKTICKOU PŘÍRUČKU Esenciálne oleje (v SK, na její český překlad se zatím čeká), jejíž cena je 772,- Kč.


Rekapitulace:
Sada Go Bewit ve verzi 15 ml: 8619,- Kč
+ kadidlo 15 ml (hodnota 1782,- Kč)
+ pouzdrový kufřík na 30 lahviček 15 ml (hodnota 359,-)
+ Praktická příručka Esenciálne oleje (hodnota 772,- Kč)

Slevy a dary v hodnotě 6.746,- Kč
oproti jednotlivě kupovaným olejům.

Okamžitý postup na slevy o 30 % nižší na veškeré výrobky od příští objednávky.

Koho by zajímalo víc na téma výrobků, anebo osobní franšízy Bewit, můžeme si domluvit telefonický hovor na tato témata a ráda sdělím vše, co jsem doposud zjistila.

Není toho málo a nepřestávám žasnout a děkovat, že jsem SI to dovolila!