Slevy 50 % na esenciální oleje Bewit

Přátelé, máte-li z této výjimečné nabídky Bewit takovou radost, jako já, ale vlastně si nevíte moc rady, jak a co vybrat, pak se pohodlně usaďte a začtěte se do mých několika tipů.


Chřipkové období, nachlazení, rýmy, kašle
BODYGUARD – ochránce
Použití na viry, bakterie, infekce, plísně, kvasinky, borelie, patogeny
„Moje tělo je silné a odolné. Lehce se zbavuje všech patogenů, obnovuje své zdraví a nastoluje rovnováhu. Cítím se čistý/á a zdravý/á.“
Ve složení najdete hřebíček, citrón, rozmarýn, eukalyptus, skořici kasia, skořici list, fenykl, oregano, kadidlo, kurkumu, heřmánek pravý, palo santo aj.

BREATH – dech
Použití na problémy s dechem, svěží dech, kašel, plíce, průdušky, hleny, vykašlávání, uvolnění dutin
„S lehkostí dýchám z plných plic! Raduji se ze života!“
Ve složení nechybí eukalyptus, gurjum balsam, máta rolní, bazalka, hřebíček, cedr himalájský, borovice, myrta, oregano, cypřiš nebo tea tree a další.

BYF (FLU) 
Chřipka, horečka, bolesti svalů, viry, bakterie, imunita, prevence
„Nepodléhám společenským předsudkům, ani vlivům. Jsem pán/paní svého osudu. Jsem plný/á lásky, radosti a víry.“
Složení – citrón, hřebíček, eukalyptus, máta, bazalka, tymián, skořice list, tea tree, kadidlo, kurkuma kořen, borovice, oregano, rozmarýn, borůvka, levandule, zázvor aj.

BYFEV – horečka
Horečka, chladivé, uklidňující, protibolestivé a protizánětlivé esence
„Jsem ztělesněním klidu, přijetí a lásky. Děkuji za pokoru, která se ve mně rozrůstá a pomáhá mi přijímat věci, kterým zatím nerozumím.“
V oleji ucítíte bazalku, citrónovou trávu, eukalyptus, hřebíček, citrón, mátu, kadidlo, bazalku, levanduli, kmín římský a další vzácné esenciální oleje.

COLWIT – COLD/VITALITY
Nachlazení, imunita, vitalita.
„Předsudky, cizí názory a vnější pokusy o omezení už na mě nemají žádný vliv. Osvobozuji se od nich a věřím v lásku.“
Olej je kombinací esenciálních olejů z citrónu, hřebíčku, bazalky, eukalyptu, kadidla, rozmarýnu, kopaivy, kopálu, palo santa, máty, kurkumy, skořice a dalších.

DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA
GOLD FIRST / FIRST AID – první pomoc
Odeřniny, poranění, škrábance, řezné rány, dezinfekce
„Moje tělo má nekonečné samoléčebné schopnosti. Cítím k němu úctu, lásku a vděčnost.“
V oleji najdete cedr, gurjum balsam, tee tree, citrón, růžové dřevo, bazalku, kadidlo, kašmírskou levanduli, tymián, geránium, oreganu, francouzskou slaměnku, hřebíček modrý a další.

GOLD HE – opary
Směs olejů speciálně vyvinutá na léčení oparů v roll-on lahvičce.
„Připouštím si jen láskyplné myšlenky a slova. Život mě podporuje a miluje.“
BIO olivový olej, gurjum balsam, tea tree, tymián, bazalka, kadidlo, geránium, levandule, semena mrkve, tymián, majoránka, borůvka, růže stolistá, růže damašská a další vzácné oleje.

COLDET – Colon detoxication – očista střev
Zdravá střeva, posilnění imunity, pomoc při Crohnově chorobě, zánětu střev, zácpách, špatné náladě, hyperaktivitě, zanesených střevech, bezlepkové dietě, potravinových alergiích a dalších potížích.
„Uvolňuji a čistím vše, co už mi neslouží. Moje tělo je čisté, zdravé a odolné.“
Vnitřní použití – kapka COLDET do džbánu s vodou, čajem anebo jiným oblíbeným nápojem, promíchat, popíjet během dne. Anebo naředěné s rostlinným olejem užít přímo, nebo ve formě kapslí. 

NOHEPA – NO HEAD PAIN – žádná bolest hlavy
Bolesti hlavy, migréna, působí analgeticky; projasňuje myšlení, uvolňuje bolesti a tlaky v přetížené hlavě. Obsahuje více kadidla oproti směsi MIG.

NOBAPA – NO BACK PAIN – žádná bolest zad
Bolesti zad, bolesti v kříži, bolesti za krkem, při vyhřeznuté ploténce, bolesti pohybové soustavy.

DEEP SLEEP – hluboký spánek
Pomháhá při poruchách spánku, při problémech s usnutím, uvolňuje, odbourává stres, podporuje normální činnost srdce a optimální krevní tlak. Optimalizuje nervovou a cévní soustavu.

SPECIALITKY 🙂
THANK YOU – děkuji
Vděčnost, spřítomnění, vyrovnání, uvědomění si přítomného okamžiku…
Kolik z nás prožívá životní situace ve shonu a nervozitě. Často nestíháme, jsme přetažení, unavení, nervózní, máme spoustu povinností a starostí. Chvilkou času pro sebe, uklidněním se, odpoutáním od malicherností každodenního života si dovolíme projevit vděčnost za to, co máme a kde se nacházíme. Esenciální směs Thank you pomáhá vyjádřit vděčnost a otevírá srdce.

GOLD AA SERUM – ANTI AGING SERUM
Podpora mladistvosti, pružnosti, „šťavnatosti“ pleti a pokožky. Jemná kosmetická péče o pleť bez jediné chemikálie, podporující vyhlazení pokožky a eliminaci vrásek.

MONEY – Peníze
Ve směsi jsou obsažené oleje, které v tradičních kulturách byly ceněné jako symbol blahobytu (skořice, pomeranč, kadidlo). Převažujícím prvkem je tu cedr himalájský, který může posilovat naše vnitřní odhodlání a jistotu, které nám pomáhají při dosahování svých cílů i finanční svobody.

EROS – „olej lásky“
Je silné afrodiziakum, pomáhá navodit uvolnění, povznesení, pocit euforie. Podporuje spontánnost, představivost, citlivost, důvěrnou komunikaci. Přináší potěšení z přijímání a dávání.K nejběžnějším způsobům práce s esenciálními oleji patří:
Inhalace – vdechování z dlaní, anebo rozptylováním pomocí difuzéru. I jedna kapka stačí na dosažení terapeutických účinků, neboť nahradí v průměru 3 – 4 šálky rostlinné suroviny.

– Parní koupel – je vhodná při onemocnění horních cest dýchacích, nachlazení, ucpaných dutinách, a také při péči o pleť. Pomocí páry a esenciálních olejů zvhlhčuje pleť a zároveň ji do hloubky čistí. 

Povrchová aplikace – esence naředěné v nosném rostlinném oleji a jejich následná aplikace přímo na pokožku, např. formou masáže. Můžeme natírat i dlaně či chodidla. Účinek esencí se tím nesníží, naopak se prodlouží doba jeho působení, zlepší se vstřebávání a zároveň se ochrání citlivá a jemná pokožka.

– Obklady  
Teplé obklady – při chronických bolestech zad, revmatických místech, osteoartritídě. 
Studené obklady – akutní záněty, neurologické problémy, otoky, čerstvá poranění. 

– Vnitřní užití
Ústní podání – jemnější oleje, jako je kadidlo, slaměnka či levandule se můžou aplikovat přímo do úst, např. pod jazyk.
Je možné je použít rozředěné v nápoji, např. přidat do džbánu s vodou a popíjet během dne. 
Nejbezpečnější je užití zředěných esencí spolu s nosným olejem – glycerínová kapsle, v lžičce rostlinného oleje, anebo v jogurtu, popř. na lžičce medu či datlového sirupu.

Výplachy – výplach nosních dutin je velmi účinný pro vyčištění a uvolnění dutin.
Solný roztok 
8 PL jemné soli
10 kapek směsi Coldet
Důkladně promícháme, skladujeme v uzavřené nádobě ve tmě. Při každém výplachu rozpustíme 1 ČL této směsi v 1 a 1/2 šálku vlažné vody a nalijeme do konvičky pro výplach nosu, anebo jednoduše stříkačkou.

Milí přátelé, užijte si akci BLACK FRIDAY od 24. do 28. 11. a dejte nám vědět, jak jste s esencemi BEWIT spokojeni! Pro založení svého členství můžete využít tento odkaz a závěrem ještě shlédnout doporučené video  Bewit.

Krásný předvánoční čas!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *