Životní energie v rovnováze

Karty posvátné síly / Anna Stark
Energetická rovnováha

Základem fyzického i psychického zdraví je udržovat v rovnováze příjem a výdej své energie. Jsme-li neustále vystavování nejrůznějším emocím – strachům, tlaku, stresu – vše, co nás „tlačí, drtí“, čeho se nechceme „pustit“, je třeba si hlídat také příjem energie, která nás naopak pozvedá. K pročištění svých energetických center si můžete pomoci procházkou v lese, meditací, jógou, tancem, úpravou životního stylu i esenciálními oleji.

Podívejte se na obrázek, vypněte mysl, a rozhodněte se, která barva na vás nejvíce volá, která vás přitahuje, zdá se vám nejvýraznější.

Ta barva poukazuje na oblast, na kterou byste se měli pro dosažení rovnováhy právě nyní zaměřit.


Fialová – korunní čakra – pocit uvíznutí, nedostatek inspirace, chybějící propojení sama se sebou, jako bychom se pozorovali, ale nebyli sami sebou, neschopnost najít své životní poslání.
Palo Santo
Bílá růže
Esenciální voda z růže – do neděle se slevou 25 %


Indigová – třetí oko – nejistota, neschopnost vidět sebe sama jako uznání hodnou bytost, odevzdávání osobní moci, iluze, pochybnosti, nerozhodnost.
Bergamot
Rozmarýn – v průběhu února se slevou 50 %
Smil


Tyrkysová – krční – pocit, že nemám co zajímavého říct, přílišné ohledy na to, co si o nás druzí myslí, neschopnost vyjádřit své vlastní potřeby a pocity, potíže s krkem, dechem, zuby a štítnou žlázou.
Citronová tráva
Eukalyptus
Máta


Zelená – srdeční – zloba, lítost, pocit osamělosti, závist, nedostatek hojnosti, neschopnost dávat bez očekávání, pocit obětování se pro druhé, souzení a kritika (hlavně sebe), sociální úzkosti, krátký dech.
Santalové dřevo
Růžové dřevo
Sibiřská borovice
Vavřín
Myrta


Žlutá – solar plexus – nedostatek vůle, chamtivost, slabé sebeovládání, přehnaná citlivost na kritiku, neschopnost prosadit se, problém říci NE a vymezit si své hranice, únava a nedostatek inspirace, anebo workoholismus a perfekcionismus.
Neroli
Citron
Heřmánek
Rostlinný olej z černého kmínu (saláty…)
Elemi


Oranžová – sakrální – pocit oběti, příliš silné emoce, anebo neschopnost cítit, nezdravá sexualita, závislosti, nejistoty, citová nedostupnost, anebo přílišné citové přilnutí, hanba, pocit nedostatečnosti, problémy se sexuálními orgány.
Ylang ylang
Červený pomeranč
Šalvěj muškátová
Mandarinka, např. zelená
Kardamom


Červená – kořenová – nedůvěra, deprese, úzkosti, pochybnosti o sobě a smyslu svého bytí, neschopnost naplnit základní potřeby ke spokojenému životu, pocit, že naše problémy jsou větší, než naše síla je řešit, problémy se zdravím – vylučování, hemoroidy, ledvinové kameny, močové záněty, křečové žíly.
Vetiver
Cedr
Pačuli
Myrha
směs Hemo
směs Help K

Našli jste se?

Nezapomeňte, že o víkendu je možné nakoupit 4 oleje, ale zaplatíte jen 3. Z každé objednané čtveřice esenciálních olejů, které nejsou v akci, dostanete nejlevnější jako dárek.

Platí pro registrovanéNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *