Luxusní péče o zuby a ústní dutinu

Ve čtvrtek 26.10.2023 spustil Bewit další ze svých novinek z řad drogerie a péče o tělo. Spojení péče o chrup a ústní dutinu a esenciálních olejů se může zdát opovážlivé, avšak nic není dál od skutečnosti. Esenciální oleje a další výtažky z rostlin se totiž v této oblasti používají dlouhá staletí. Zmínit tu můžeme například hřebíček, který spolehlivě jako analgetikum tlumí bolest zubů (v nabídce je i jako koření a garantuji vám, že takhle velké a hlavně voňavé pupeny jste v kuchyni ještě neměli), nebo heřmánek pravý, levanduli a také čajovník (ten můžeme do konce října pořídit o 50 % levněji). Šalvějí se ústa vyplachují a směs esenciálních olejů, kterou můžeme přidat na kartáček – třeba s kouskem kokosového oleje, má Bewit v nabídce pod názvem DENT. Mimochodem, tato směs má na webu v tuto chvíli přes 150 recenzí, což už o něčem vypovídá 🙂

Nyní tedy v Bewit zašli ještě dál a vyvinuli vlastní zubní pastu. A nikoli jednu, ale hned pět variant. Do páté zahrnuli dokonce molekulu C60, o které vím z vlastní zkušenosti, že: v kosmetickém duu tvoří pleť šťastnou, vyživenou, zářivou a mladistvou, a v prawteinu Carbon elixir zase nechává tělo ožít zevnitř, pomáhá každému přesně podle toho, co zrovna potřebuje, vitalizuje a dodává energii. O těchto účincích se nyní nebudu dál rozepisovat, koho by to dále zajímalo, může se podívat na některý z rozhovorů, anebo recenzí na youtube.

Které zubní pasty můžeme tedy v nabídce najít a jak je použít? Speciální u nich je totiž to, že vám nepřijdou v tubě, ale v široké lahvičce o objemu 100 ml spolu s dřevěnou špachtličkou, kterou si velikost objemu hrášku naberete na kartáček.

BEWIT SUPERDENT LIGHT
Pro citlivé zuby a dásně, šetrná a zklidňující péče s bazalkovým, mátovým, kadidlovým a heřmánkovým esenciálním olejem.

BEWIT SUPERDENT STRONG
Pro mimořádně silný čistící účinek a osvěžující péče.

BEWIT SUPERDENT GREEN
Obohacená o spirulinu, posiluje a hloubkově vyživuje dásně i sklovinu.

BEWIT SUPERDENT BLACK
S aktivním uhlím a bělícími účinky, posilující a ochraňující.

BEWIT SUPERDENT C60
Již zmíněná supervarianta zubní pasty s molekulou C60, která čistí, regeneruje, vyživuje, bělí i ochraňuje.

Všechny pasty mají samozřejmě složení bez jakékoli chemie, fluoridů, pěnidel (SLS a SLES), parfemací a jiné syntetiky. A jsou vhodné i pro VEGANY.

V sobotu na SLAVNOSTI Bewit vyzvednu variantu BLACK a moc se těším na první dojmy i dlouhodobé zkušenosti. O všem vás budu informovat po čase ve své facebookové skupině pro členy Bewit. Chcete-li si své členství a přístup k akčním nabídkám, informacím a zvýhodněným nákupům také ode mě zajistit, stačí vstoupit sem.

Krásné dny, přátelé!