Family Balm

Nové rodinné balzámy Bewit: šlehané, úžasně jemné a příjemné, velmi dobře roztíratelné, bez pocitu mastnoty. Rychle se vstřebávají, velmi dobře ochrání pleť i nejmenších dětí, máme vyzkoušeno i v mrazech a nedochází k napínání a vysychání pokožky.

Tři řady jsou určeny pro: děti – klementinka, ke zklidnění – levandule a pro zralou pleť či pro muže – kadidlo, ale můžete je používat libovolně. Vůně klementinky je opravdu k nakousnutí, šťavnatá, krásně oranžová barva balzámu a čirá radost, pokud se tedy vaše děti nerady něčím mažou, tak věřím, že zde rády udělají výjimku. A levandule nádherně zklidňuje před náročným dnem, anebo po něm večer, stejně tak je výborná na ruce. Kadidlo vyživí zralou, náročnou pleť, pro svou jemnou, zemitou vůni vyhovuje i mužům.

Základem balzámů je slunečnicový olej, mangové máslo, olej z hroznových jadérek, (u klementinky také olej z mrkvových semínek – proto ta úžasná oranžová barva), a dále třeba bambucké máslo nebo olej ze světlice barvířské. V neposlední řadě samozřejmě esenciální oleje dané řady.

Všechny ingredience v balzámech jsou u Bewit samozřejmostí v té nejvyšší terapeutické kvalitě. Všechny věkové kategorie v rodině s nimi budou zaručeně spokojeny. Balení můžeme zvolit 30 ml, nebo velké rodinné ve velikosti 100 ml. Ideální je vždy aplikovat po vyčištění pleti a následné aplikaci esenciální vody, anebo zvlhčení po umytí vodou.

Užijte si rodinnou péči se šlehanými balzámy Bewit třeba i s naší lesní recenzí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *