Co mi Healy přinese?

Healy je v České republice novinkou od prosince 2020. Zatím není mnoho terapeutů, kteří by je používali, a tak se s ním zřejmě ještě příliš často nesetkáváte. Možná se ptáte, proč byste na diagnostiku vůbec měli jít a co vám může přinést nového.

Diagnostická verze Healy Resonance funguje tak, že při prvním setkání po založení karty nového klienta vybere ze všech 120 programů 5 takových, které v daný moment nejvíce rezonují s klientem – rezonanci vyjadřuje procentuálně. Jak takové programy konkrétně vypadají jsem vám nafotila, nejsou samozřejmě zdaleka všechny. Konkrétně se lze zaměřit například na chronickou bolest, chronickou bolest zad, bolest zubů, kloubů, migrénu, klouby, úzkosti, na váhu, sílu, výkonnost, regeneraci a relaxaci, na učení se, paměť, koncentraci, stres, vyčerpání, únavu, alergie, nachlazení, ohebnost, kardiovaskulární systém a mnoho dalšího.

Těchto 5 programů, jejichž podrobnější oblasti si zasluhují aktuálně největší pozornost, je dále možné procházet jednotlivě, zjistíme tak, které orgány nebo oblasti jsou nejvíce zatíženy. Následně můžeme provést doplnění tělu prospěšných látek formou přenosu do bioenergetiky klienta. Můžeme také připojit náramkové nebo lepící elektrody na doporučená místa na těle a spustit připravené programy přenosu mikroproudů na konkrétní témata (mezi přibližně 20 – 60 minutami).

S Healy je možné provést diagnostiku i na dálku, bez osobní přítomnosti klienta. Více najdete zde


Co je žádoucí ze strany klienta je, aby neočekával „nemožné hned, zázraky na počkání“. Je velmi moudré převzít tuto nápovědu z kvantového pole, uchopit ji do vlastních rukou a propojit si souvislosti. K tomu může být nápomocná literatura – knihy o příčině psychosomatických obtíží, významy minerálů a aminokyselin, které jsou v deficitu, popis Australských květových esencí, Bachových květových esencí a dalších, které předkládají základní programy a přesvědčení v nastavení mysli klienta.
Doplňky je možné vybírat v přírodě, bylinách, které najdeme všude kolem sebe. Můžeme sáhnout po osvědčených bylinných preparátech, drahých kamenech, homeopatikách, tkáňových solích. Můžeme si zajít na reflexní masáže, lymfatické masáže, je velmi žádoucí upravit stravu.
V neposlední řadě a velmi přímou cestou je pořízení Healy pro své použití. Kdykoli je po ruce, v případě diagnostické verze Healy Resonance je možné si po určitých časových intervalech pouštět kontrolní analýzy a sledovat svůj vývoj. Nebo si pořídit nižší verze Healy s tím, že si na diagnostiku občas přijdete a budete vědět, které programy jsou pro vás aktuální.
Možností je nepřeberně, ale všechny vybízí k převzetí zodpovědnosti do svých rukou. Nevěřím v zázračné tabletky na všechny obtíže. Věřím v samoozdravné schopnosti lidského těla, pokud mu člověk sám neklade do cesty příliš mnoho překážek, ale naopak jeho schopnost podpoří tím, co je mu nejbližší.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *