Jak Healy pomáhá?

Virtuální prostor se opět začíná plnit zprávami o tom, co vše je kolem nás špatně, kde co létá, proměňuje se a ohrožuje nás, aniž bychom si toho vůbec sami všimli. Žijeme v době, kdy jsme nuceni dokazovat a prokazovat své zdraví a standardem se velmi rychle stává Ne-Moc. Svou MOC jsme většinou odevzdali hned v nejranějším dětství, nejpozději ve školních lavicích, ti nejodolnější v zaměstnání od-do a životem Až bude… A nyní jde ještě o víc.

S tímto konceptem nemůžu souhlasit a nevnímám to, skrze své tělo ani vnitřní pocit, jako Život ohrožující, nevyřkneme-li této hře své ANO a naše buňky nezačnou očekávat hrozbu zvenčí tak, jak jim naše podvědomí velí. Mým zajmem je zdraví, a to zdraví ve všech podobách. Souvisí s odpovědností, všímavostí, integrováním toho, co člověk většinu života potlačoval a také pátrání po tom, kde se vlastně vzaly programy, podle kterých žiji, i přestože cítím, že se jedná o masky, které mi nepatří. Cítím, že skrývají zářivý poklad, ohromný a jedinečný pulzující potenciál, který v sobě každý máme. A že z druhé strany jde především o to, aby tento poklad nikdy nebyl objeven, v posledních měsících dokonce byl naprosto zničen pomocí odstřižení zlaté nitky vědomí, která k němu může každého přivést. Teprve z toho vyplývá a ožívá Svoboda, svoboda nádechu a výdechu, pulzace vědomí, tvořivosti, radosti, zdraví.


Kvůli chaosu, zmatku, nejednoznačnosti, nejistotě a obrovskému tlaku, který zažíváme všichni, a který se chystá v dalším dějství, budeme-li ochotně stále setrvávat v onom hledišti a přihlížet, mnoho z nás prožívá setrvalý stres. Jsem zvyklá, v případě citelného tlaku a nervozity, jít zpětně až k situaci, která ten pocit vyvolala, a vyřešit ji. Posledních mnoho měsíců to však bylo jako cesty do slepých uliček, nedokázala jsem určit, odkud skoro neustálý stres na těle pramení. Je to zkrátka něco, co mnoho z vás zná, protože je to jednoduše řečeno „ve vzduchu“.

A právě nejcitělněji jsem si působení Healy sama na sobě uvědomila před několika dny právě v této oblasti. Už se nebudím s bušením srdce a nemusím pátrat, na co jsem zapomněla. Nemám bezdůvodné strachy. Věřím, že se vše odvíjí přesně tak, jak má, a sama se soustředím pouze na udržení rovnováhy ve svém nitru. (Nechápejte mě špatně, netvrdím, že jsem v rovnováze, spíš občas cítím – v rozmezí vteřiny až minuty – záblesky toho, jaké to je, v rovnováze být, takže vím, na čem pracovat, a že je to práce nekončící 🙂 ).

Kromě toho mám vlastní zkušenost s migrénami. Resp. dlouho jsem své tupé, omezující a celý den ničící bolesti hlavy nazývala. Začaly obvykle už v noci, nebo nad ránem, a dlouhé hodiny nic, kromě chemie, nepomáhalo. Při poslední takové jsem si zvolila na Healy 20 minutový program právě na migrénu a – nic. Takže nová diagnostika, nejvíce rezonující s mým tělem byla Hormonální nerovnováha, takže dobře, program na toto a – bolest byla pryč. Už je to asi tři týdny, a stále se nevrátila. Vlastně je to tak, že vždy ten program, který nejvíce rezonuje s momentálním stavem těla, pouštím, a automaticky se tím řeší často ještě ne citelně projevené potíže na tělesné rovině.

U 3,5 letého syna jsme zase během 4 dnů homeopaticky odstranili molusky, což jsou infekční bradavičky. Měli jsme potíž dostat se ke kožní lékařce více než měsíc od doby, kdy byly pediatrem určeny jako pravděpodobné. Syna svědily i bolely, avšak nechtěl si nechat udělat homeopatickou diagnostiku, protože nechtěl delší dobu držet prstík na obrazovce (diagnostika probíhá právě přiložením prstu na obrazovku tabletu, propojeného s Healy). Povedlo se to až 4 dny před objednanou návštěvou lékařky. Během 4 dnů ranního doplňování látek důležitých pro organismus a homeopatik (vše frekvenčně přes Healy) mu zbyly na každé nožce 3 – 4, dostali jsme pochvalu a doporučení v této samoléčbě pokračovat, neboť mají molusky delší inkubační dobu. Pokračujeme a doposud je jeho tělíčko čisté, bez dalších pupínků.

Už jen v krátkosti – další migréna z přetížení těla odezněla během 12 minut hloubkové regenerace na dálku. Došlo ke zmírnění obtížných vleklých bolestí nohou bez zjevné příčiny na snesitelnou mez, opět na dálku.

Mnoho dalších diagnostik a zasílání frekvencí stále probíhá a mám v plánu poprosit konkrétní milé bytosti o pár vlastních slov, v Healy pomohlo/pomáhá jim.

Pokud byste si chtěli užít chvíli pro sebe v hluboké relaxaci spolu s diagnostikou, co vaše tělo momentálně nejvíce potřebuje, ozvěte se mi, ráda se vám budu věnovat.

Závěrem, pokud jste stále se mnou a dočetli jste až sem, za což děkuji, chci pustit do prostoru myšlenku, v čem Healy vlastně vyniká – pokud si totiž dovolíme ten luxus být v tichu a zažít úlevu, pootevřou se nám dveře do ne-hmotného světa, neboť vidíme a cítíme, že tu není žádná hmotná pilulka, ani kulička se stopovým množstvím jakékoli substance, pouze informace předávaná frekvenčně do bioenergetického pole. A díky tomu se možná otevřeme i tichému hlásku naší duše, která skrze intuici, ten pocit v nás, tichounce promlouvá a snaží se nás vést právě ke štěstí, k trvalé radosti, k vědomí toho, že si život v radosti a zdraví zasloužíme prostě proto, že jsme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *